top of page
 • Mida trenni selga panna?
  Pole - pane jalga lühikesed püksid. See on vajalik, et sa postil püsiksid. Hammock - treeningul kanna pikki liibuvaid riideid. Exotic Pole - trennis kanna spetsiaalseid postitantsu kingi. Soovitame kanda põlvekaitsmeid kuna tantsides toetud tihti põlvedele. Stretching - kanna mugavaid ja venivaid riideid. Väga hästi sobivad pikad retuusid ja trenni topp. Igaks juhuks võid ka võtta pikkade varrukatega särgi mida vajadusel ära võtta.
 • Mis vanuses saab treeningutega liituda?
  Alaealistel on trennis käimine lubatud ainult lapsevanema nõusolekul ehk kirjaliku loaga ning lapsevanema vastutusel. Alla 13-aastaseid lapsi treeningule vastu ei võeta. Exotic treeningutele on oodatud kõik vanuses 16+.
 • Olen mures, et ma pole piisavalt vormis, piisavalt tugev, piisavalt noor, piisavalt paindlik või koordineeritud…
  Treeninguga liitumiseks pole vaja eelnevat treeningkogemust, ootame Sind sellisena milline sa oled. Kindlasti on oluline registreerida tasemele vastavasse treeningusse. Eelneva kogemuseta on vajalik registreerida Pole/Hammock INTRO või Stretching'u treeningudesse. Terviseprobleemide korral soovitame konsulteerida arstiga.
 • Kas HIGH TRIBE stuudios saab korraldada eraüritusi?
  Meie juures on võimalik korraldada üritust vastavalt oma soovile: tüdrukute/poismeeste õhtu, sünnipäevapidu, firmapidu või lihtsalt üks tore õhtu oma sõpradega. Broneerimiseks võta meiega ühendust.
 • Ma ei julge liituda grupitreeningutega...
  Meie grupid on küll väikesed, kuid kui tunned, et sooviksid treeningutega alustada veelgi privaatsemalt, siis leiame soovi korral aja eratreeninguks. Võta jugelt ühendust!
 • Kas postitantsu treeningus peab kandma kingi?
  Meil on mitu suunda kus postitantsus areneda, ainuke treening kus kingad on vajalikud on Exotic pole, kuid ka seal saab esimesed treeningud hakkama ilma nendeta või soovi korral saame ka laenata kingi.
 • Kui suured on treeninggrupid?
  Meie treeninggrupid on üpris väikesed: Stretching - 10 inimest Hammock - 5/6 inimest Pole - 7 inimest Exotic Pole - 6 inimest
 • Mul puudub varasem kogemus õhuakrobaatika alal, mis treeningusse ennast registreerida?
  Kõik algajate treeningud on märgistatud sõnaga INTRO. Samuti on oodatud kõikide tasemetega treenijad ka venitus treeningutesse.
 • Kuidas registreerida treeningusse kui kasutasin Stebby keskkonda kaardi ostmiseks?
  Pärast Stebby keskkonnast pileti ostmist, palume toimida järgnevalt: 1. Saada e-mail enda ees- ja perekonnanime ning ostetud pileti numbriga aadressile info@hightribe.ee 2. Loo meie kodulehel hightribe.ee kasutaja. Kasutaja loomiseks kliki kodulehel paremas ülemises nurgas paiknevale Log In nupule, misjärel saad kasutaja luua klikates Sign Up nupule. Kui me oleme kätte saanud nii e-maili ning kinnitanud sinu kasutaja olemasolu, loome sinule virtuaalse kliendikaardi, millega saad treeningutele ja tundidesse registreerida. Saadame sulle e-kirja, kui sinu kaart on kasutusvalmis. 3. Registreeri tundidesse ja treeningutele läbi meie kodulehe ning kohtume stuudios! Kui sul on küsimusi või või vajad abi, saad meiega ühendust emaili teel info@hightribe.ee.
bottom of page