top of page
Beige wallpapaper
Beige wallpaper

Tere tulemast HIGH TRIBE õhuakrobaatika stuudiosse!

Oleme Tallinna südames uksed avanud unikaalse atmosfääri ja treeninglähenemisega õhuakrobaatika stuudio.

Tegu on unikaalse kohaga, kus saab uudse ja kiirelt kasvava kommuuni seltsis harrastada postitantsu-, hammock´i-, venitus- ja tantsutreeninguid algaja ja edasijõudnu tasemel.

Meie suureks südameasjaks ning keskseks eesmärgiks on pakkuda õpilastele julgustavat ning positiivsusest pakatavat treeningkeskkonda. Armastame enda stuudiot ning soovime, et see saaks lisaks meile ka teiseks koduks meie töökatele ja inspireerivatele õpilastele. Seda kõike põhjusel, et meie jaoks on HIGH TRIBE palju enamat kui neli seina, mille vahel toimuvad kindlate intervallide tagant anonüümsed treeningud. Oleme kommuun, kes on üksteisele alati olemas.

Meie uuest valgusküllasest stuudiost leiad kaks eraldatud saali, kus on kasutuses kvaliteetsed Pole4you postid, Aerial Living hammockid, joogamatid, joogaplokid ning kõik muu vajalik turvaliste ning arendavate õhuakrobaatika tundide läbiviimiseks. Lisaks on meil duširuum ja puhkeala, kus saad enne või pärast treeningut jalad seinale visata.

AHP_Hightribe-25.jpg

TURVALISUS

Sinu ohutus on meie jaoks esmatähtis -  treeningseadmete korrashoiu kõrval tähendab see ka seda, et sinu keha oleks erinevateks liikumisteks ja koormusteks  enne nende proovimist hästi ette valmistatud.

INDIVIDUAALSUS

Iga inimene on meie jaoks erinev ning seega on meie jaoks kesksel kohal personaalne lähenemine. Viime oma treeninguid läbi vaid väikestes rühmades.

MITMEKÜLGSUS

Meie kogenud ja osavad treenerid pakuvad sulle võimalust õppida just sind huvitavat ala ning areneda just selles suunas, mis sind ennast enim köidab.

ATMOSFÄÄR

Meie stuudios on teretulnud positiivsed vibratsioonid ja loomulik, survevaba õhkkond. Tahame, et sa saaksid meie juures leevendada oma igapäevaelu stressi ning nautida aega üksteist toetavas kogukonnas.

Bubble
Bubble
Bubble
Bubble
bottom of page