top of page

Tere tulemast HIGH TRIBE stuudiosse!

Oleme värskelt Tallinna südames uksed avanud unikaalse atmosfääri ja treeninglähenemisega õhuakrobaatika stuudio. Tegu on unikaalse kohaga, kus saab uudse ja kiirelt kasvava kommuuni seltsis harrastada postitantsu-, hammock´i-, hoop´i, venitus- ja tantsutreeninguid algaja ja edasijõudnu tasemel.

Meie suureks südameasjaks ning keskseks eesmärgiks on pakkuda õpilastele julgustavat ning positiivsusest pakatavat treeningkeskkonda. Armastame enda stuudiot ning soovime, et see saaks lisaks meile ka teiseks kodus meie töökatele ja inspireerivatele õpilastele. Seda kõike põhjusel, et meie jaoks on HIGH TRIBE palju enamat kui neli seina, mille vahel toimuvad kindlate intervallide tagant anonüümsed treeningud. Oleme kommuun, kes on üksteisele alati olemas.

Meie uuest valgusküllasest stuudiost leiad kaks eraldatud saali, kus on kasutuses kvaliteetsed Pole4you postid ja hoop´id, Aerial Living hammockid, joogamatid, joogaplokid ning kõik muu vajalik turvaliste ning arendavate õhuakrobaatika tundide läbi viimiseks. Lisaks on meil duširuum ja puhkeala, kus saad enne või pärast treeningut jalad seinale visata.

Meie väärtused:

image-removebg-preview (1).png
image-removebg-preview (2).png

Turvalisus. Sinu ohutus on meie jaoks esmatähtis -  treeningseadmete korrashoiu kõrval tähendab see ka seda, et sinu keha oleks erinevateks liikumisteks ja koormusteks  enne nende proovimist hästi ette valmistatud.

Mitmekülgsus. Meie kogenud ja osavad treenerid pakuvad sulle võimalust õppida just sind huvitavat ala ning areneda just selles suunas, mis sind ennast enim köidab.

image-removebg-preview (3).png
image-removebg-preview (4).png

Individuaalsus. Iga inimene on meie jaoks erinev ning seega on meie jaoks kesksel kohal personaalne lähenemine. Viime oma treeninguid läbi vaid väikestes rühmades. Võimaldame sulle ruumi ja vabadust võtta trennist maksimum, ennast välja elada ning nautida enda arengut. Kaasame sind treeningprotsessi täielikult ning hindame su pingutusi sõltumata sinu vanusest, soost, kehatüübist või taustast.

Hea atmosfäär. Meie stuudios on teretulnud positiivsed vibratsioonid ja loomulik, survevaba õhkkond. Tahame, et sa saaksid meie juures leevendada oma igapäevaelu stressi ning nautida aega pingevabas kogukonnas.

bottom of page